Julian Assange 50 gimtadienio minėjimo piketas prie JK ir JAV ambasadų Vilniuje

Julian Assange 50 gimtadienio minėjimo piketas prie JK ir JAV ambasadų Vilniuje

Skaitymo trukmė: < 1 min.

Valdžios galios sostuose sėdinčių asmenų melus, korupciją ir kitus nusikaltimus viešinančio portalo „Wikileaks” įkūrėjo Juliano Assange’o istorija nėra tik jo vieno reikalas. Ji, kaip ir Palestinos laisvės kova, yra visų mūsų reikalas.

Rytoj – liepos 3 d. – Jullian Assange gimtadienis, jam sueina 50 metų. Šia proga Palestina.lt, DiEM25 Vilniaus grupė, Gegužės 1-osios profesinė sąjunga, Giljožinios ir Momentum Vilnius kviečiame į piketą prie JK ir JAV ambasadų.

Renkamės rytoj 12:00 prie JK ambasados (Antakalnio gatvė 2, LT-10308 Vilnius).

 

Ateik liepos 3-ią „švęsti” Julian Assange gimtadienį prie JT ir JAV ambasadų Vilniuje.

Renkamės 12:00 prie JK ambasados Antakalnyje.

 

„Wikileaks” atskleidė ne tik JAV ir jų sąjungininkų nusikaltimus Irake bei Afganistane, bet ir žudikiškas Izraelio politikas Palestinoje.

„Kaskart, kai neteisybės akivaizdoje nieko nedarome, mes treniruojame save būti pasyviais jai vykstant, ir todėl galiausiai prarandame bet kokį gebėjimą apginti save ir tuos, kuriuos mylime.” – Julian Assange

Jei ne Julianas ir „Wikileaks”, visa tai būtų ir toliau nuo mūsų slepiama. Už tai Julianą pasaulio galingieji ir baudžia. Ir būtent todėl mes privalome apginti Julianą, nes gindami jį mes iš tiesų giname ir save bei tuos krislelius laisvės, kuriuos dar turime iš mūsų neatimtus.

Renginio hashtag’as #FreeAssange