Palestiniečiai Izraelio kalėjimuose

Palestiniečiai Izraelio kalėjimuose

Skaitymo trukmė: < 1 min.

Balandžio 17-oji yra solidarumo su Palestinos politiniais kaliniais diena.

Izraelis savo okupaciniuose kalėjimuose laiko užrakinęs daugiau kaip 5 000 palestiniečių, tarp jų – apie 200 vaikų ir apie 500 žmonių, kuriems net nepateikti jokie kaltinimai. Jie tiesiog pagrobiami iš namų, darbo vietos ar kelyje, ir uždaromi kalėjime laukia „teismo“, t.y. karinio tribunolo vykdomos teismo imitacijos, kuri juos paskelbs „kaltais“. O paskelbia 99,74 proc. ir nesvarbu, nei ką sako advokatas, nei ką rodo įrodymai. Esi kaltas, nes esi palestinietis.

Kaip ir visi kiti kolonijiniai režimai, Izraelis politinį įkalinimą naudoja kaip įrankį žmogaus fiziniam, emociniam, psichologiniam ir dvasiniam kankinimui, tuo pat metu išdarkydamas šeimas, atimdamas iš vaikų teisę augti su tėčiu ir grasindamas kitiems, kad priešinimasis okupacijai bet kokia forma (įskaitant poeziją) reiškia tiesų kelią į kalėjimo vienutę.

Žinoma, Izraelio režimas aiškina, kad šie žmonės yra „nusikaltėliai“ ir „teroristai“, kur „nusikaltėlis“ ir „teroristas“ yra sovietų propagandoje plačiai ir sėkmingai naudoto „bandito“ atitikmuo, išplėstas iki akmenį į ginkluotą okupantą metančio vaiko, feisbuke savo skausmą reiškiančio jaunuolio ir tų orių širdžių, kurios – vaje! – išdrįsta viešai raginti žmones nepasiduoti okupacijai, nenulenkti galvos, nes teisybė yra ne okupanto pusėje.

Solidarumas su visais Palestinos žmonėmis Izraelio okupaciniuose kalėjimuose.

Daugiau informacijos: Samidoun.net

Apie vaikus Izraelio okupaciniuose kalėjimuose ir kariniuose tribunoluose