Rugpjūčio paryčiais

Skaitymo trukmė: < 1 min.

Ką veikti šiltomis rugpjūčio naktimis? 

Nagi, kas per klausimas – ogi va ką: 

„Pati moraliausia pasaulio armija“, „vienintelė demokratija Artimuosiuose Rytuose“, kitaip dar žinoma kaip Izraelio kolonijinis okupacinis režimas, prieš porą dienų (naktų) apie 5 val. ryto įsilaužė į šešių Palestinos ŽMOGAUS TEISIŲ organizacijų būstines, išvogė jų dokumentus bei kompiuterius, o išeidami ant durų, kurias užblokavo, prikabino „įsakymų“ joms užsidaryti ir niekada daugiau nebedirbti žmogaus teisių vardan. 

Žmogaus teisių gynėjus terrrrroristais okupantas išvadino pernai spalį, mes apie tai rašėm čia.

Iš to kyla kitas klausimas: 

kam persekioti žmogaus teisių gynėjus?

Ar todėl, kad jie meluoja, ar už tai, kad… 

sako tiesą?

O jei jie sako tiesą apie kasdienius apartheidinio režimo nusikaltimus Palestinoje, tada…

kodėl Izraelis ir toliau sau nebaudžiamas juos  vykdo?

Ar čia tokia pati neišvengiamybė, kaip kad diena keičia naktį, o naktis dieną?

Ne.

„Taip yra, ir nieko čia nepadarysi“ yra argumentas tuo saulės judėjimo atveju (kuriuo, beje, niekas nesiskundžia), bet ne apartheidinio okupacinio kolonijinio režimo atveju. Istorija rodo, kad pastarieji žlunga – tik ne patys, o kai kritinė masė žmonių nusprendžia, kad jau gana, ir imasi veiksmų tam sustabdyti. 

Tad nuspręskime.

#StandWithThe6

#FreePalestine

Daugiau

VAIKŲ TEISIŲ organizacijos „Defense for Children International – Palestine“ liudijimas apie įsilaužimą į jų būstinę Ramaloje

TEISINĖS ŽMOGAUS TEISIŲ organizacijos Al-Haq Organization مؤسسة الحق raginimas tarptautinės bendruomenės narius imtis veiksmų prieš Izraelio nusikaltimus

POLITINIŲ KALINIŲ teises ginančios organizacijos Addameer Prisoner Support & Human Rights Association interviu 1,2 mln. feisbuko sekėjų turinčioje žiniasklaidos platformoje Democracy Now!