Palestine Podcast Academy

Prisidėk: įgalink palestiniečių balsus

Skaitymo trukmė: 2 min.

Kviečiame prisidėti prie „Palestine Podcast Academy” iniciatyvos, kurios tikslas – suteikti palestinietėms moterims reikiamas žinias ir praktiniu įgūdžius reikalingus sukurti savo tinklalaidę. Remdami šiuos žurnalistikos mokymus padedame kurti užimtumą, įgaliname Palestinos moteris ir padedame sukurti 100% nepriklausomą ir necenzūruotą palestiniečių žiniasklaidą Palestinoje.

Įgalinkime palestiniečius kalbėti pačius už save.

Žemiau pateikiame „Palestine Podcast Academy” lėšų rinkimo akcijos aprašymą. „Palestine Podcast Academy” organizuoja Eric Maddox – Latitude Adjustment Podcast tinklalaidės įkūrėjas, savo laidoje kalbinęs tokius asmenis, kaip buvęs kandidatas į JAV prezidentus – Ralph Nader.

Padėk įgalinti palestiniečių balsus.

Apie „Palestine Podcast Academy”

Palestinos tinklalaidžių akademijoje (angl. Palestine Podcast Academy) subursime palestiniečius iš Gazos, Rytų Jeruzalės ir likusio Vakarų Kranto į komandas, kurias mokinsime tinklalaidžių kūrimo įgūdžių, žurnalistikos etikos ir lyderystės pagrindų. Kodėl mes dirbame komandose? Nes manome, kad mokymosi procesas pats savaime turėtų būti pasipriešinimo apartheidui veiksmas ir kad jūsų remiami mokymai turėtų kurti santykius tarp asmenų ir institucijų visoje Palestinoje.

Kuo gali prisidėti tu?

Tavo parama padės suburti palestiniečių moterų komandą, kuri tęs savo darbą su Palestinos organizacijomis ir universitetais. Visiems mūsų absolventams bus suteikta 2 savaičių kursai ir 6 mėnesių profesionali mentorystė. Daugybė organizacijų siūlo nemokamus seminarus, išduoda sertifikatus ir dingsta, bet šiuo atveju jūsų pagalba užtikrina, kad mūsų absolventai iš tikrųjų pradės savo tinklalaides anglų, arabų ar bet kuria pasirinkta kalba. Mes taip pat mokome savo absolventus, kaip užsidirbti pinigų iš savo tinklalaidžių, kad palaikytume jų finansinę nepriklausomybę.

Kam skiriami tavo pinigai?

„Open Roads Media“ yra nuo 2015 m. Nyderlanduose registruota ne pelno organizacija, turinti ANBI statusą. Visos aukos perduodamos per mūsų Nyderlandų ne pelno siekiančią organizaciją.

10€ Padengia studento transportavimo išlaidas į ir iš įrašų studijos akademijos metu

80€ Pakanka profesionaliam mikrofonui ir įrašymo rinkiniui vienam akademijos mokiniui tam, kad ji(s) galėtų įrašinėti iš namų

140€ Padengia vieno mėnesio prieigos prie specialios garso įrašymo programinės įrangos išlaidas. Ši įranga įgalina mūsų studentus imti interviu net ir turint itin prastą interneto ryšį.

1600€ užtenka nupirkti profesionalius mikrofonus visai abiturientų klasei

8300€ padengia visų Palestinos darbuotojų atlyginimus už vieną akademiją.

Plačiau

Padėk įgalinti palestiniečių balsus.